#1 2009-09-25 21:07:36

kazanek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 11
Punktów :   -3 

Low.Excellence - Virtual Battle

"4.Low.Excellence - Virtual Battle
Dodatkowa mapa w przypadku remisu : de_tuscan"


To napisał admin, gracze przeciwnego team chcieli wprowadzać własne zasady, Zagraliśmy dwie mapy:
inferno "ich" - przegraliśmy
tuscan "nasza" - wygraliśmy

w przypadku remisu dogrywka, -admin wybrał de_tuscan, drużyna przeciwna odmówiła gry na tej mapie.

Dołączam screen z zachowaniem graczy: http://i37.tinypic.com/2aeoxtl.jpg

HTLV w razie potrzeby będzie.

Offline

 

#2 2009-09-27 21:02:12

Ebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-22
Posty: 82
Punktów :   

Re: Low.Excellence - Virtual Battle

Moja decyzja jest nastepujaca . W ramach rozstrzygniecia zagracie dodatkową mape jaką jest de_train. Mecz ma zostac rozegrany do 29.09 Września.

Mapa : de_train
mr12. !!

Offline

 

#3 2009-09-27 21:05:53

batonik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-25
Posty: 4
Punktów :   -1 

Re: Low.Excellence - Virtual Battle

Rozstrzygnięcia czego ?? Błędu przeciwnika, który nie znał się na terminarzu oraz na regulaminie czy przeoczeniu regulaminu przez admina ligi?

I nie wiem dlaczego moj post zostal skasowany

Offline

 

#4 2009-09-27 21:15:09

Ebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-22
Posty: 82
Punktów :   

Re: Low.Excellence - Virtual Battle

Batonik po pierwsze , mapa w przypadku remisu była de_tuscan , a to wasza mapa klanowa. Nie zainteresowaliscie się i nie napisales mi zeby zminic mape dogrywkową . Zrobił to seZor w czasie meczu. Pisał mi na Steam - napisalem ze ma byc Train. Wiec zamiast sie klocic rozegracie Traina - MR12.

Po drugie czytaj punkt 15 w Regulaminie.


15. # Dyskusje

15a. Każda dyskusja z adminem jak i zachowanie wobec niego może być karane pkt karnymi! Pamiętaj, że każda decyzja ADMINA jest niepodważalna i nie ulega dyskusji na forum!

Offline

 

#5 2009-09-28 11:54:03

McLovin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-26
Posty: 3
Punktów :   -1 

Re: Low.Excellence - Virtual Battle

Uważam, że admin tej pseudo "ligi" jest niepoważny informując tylko jedną z zainteresowanych stron o swojej decyzji W TRAKCIE meczu!! Co nas miałoby interesować, że de_tuscan jest naszą mapą klanową i jest w dogrywce? Nam to na rękę. Ebi trzeba było się zainteresować na samiutkim początku jaka jest mapa klanowa każdego z uczestników i nie byłoby takich problemów. Co do Twoich podpunktów regulaminowych, ja zastrzegam sobie argumentację, a to czy Lowcośtam włazi Tobie głęboko w dupę mnie nie interesuje. Jestem ciekaw czy przeczytasz to do końca.. i czy w ogóle to przeczytasz. No i na koniec jeszcze jedna sprawa. Grozisz nam jakimiś punktami karnymi za dyskusję z adminem, a za złamanie któregoś z podpunktów

10. # Zachowanie graczy

nasi przeciwnicy nie zostali ukarani pomimo screenów, które dostarczył kazanek. Jeśli Ci mało, zapraszam do obejrzenia dema z HLTV.

Jakby ktoś nie zrozumiał przekazu to innymi słowy rezygnujemy.

Offline

 

#6 2009-09-28 15:29:12

Robert

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-26
Posty: 13
Punktów :   

Re: Low.Excellence - Virtual Battle

McLovin napisał:

Uważam, że admin tej pseudo "ligi" jest niepoważny informując tylko jedną z zainteresowanych stron o swojej decyzji W TRAKCIE meczu!! Co nas miałoby interesować, że de_tuscan jest naszą mapą klanową i jest w dogrywce? Nam to na rękę. Ebi trzeba było się zainteresować na samiutkim początku jaka jest mapa klanowa każdego z uczestników i nie byłoby takich problemów. Co do Twoich podpunktów regulaminowych, ja zastrzegam sobie argumentację, a to czy Lowcośtam włazi Tobie głęboko w dupę mnie nie interesuje. Jestem ciekaw czy przeczytasz to do końca.. i czy w ogóle to przeczytasz. No i na koniec jeszcze jedna sprawa. Grozisz nam jakimiś punktami karnymi za dyskusję z adminem, a za złamanie któregoś z podpunktów

10. # Zachowanie graczy

nasi przeciwnicy nie zostali ukarani pomimo screenów, które dostarczył kazanek. Jeśli Ci mało, zapraszam do obejrzenia dema z HLTV.

Jakby ktoś nie zrozumiał przekazu to innymi słowy rezygnujemy.

Rezygnujecie bo macie zagrać z nami Traina ? czy moze ze jestescie az tak bardzo pokrzywdzeni przez los ? Jesli rezygnujecie to dziekuje za miejsce w półfinale, a jeśli macie ochote powalczyć to zapraszam na Traina.
Wychodzi na to ze Tuscan to Wasza jedyna mapa, z tego co wywnioskowałem. Wezcie na wstrzymacie z tą urazona dumą, i "wkakujcie na pociag"

See ya on Train.
 
Ps. Nie chcemy wejsc do polfinału po nierozegranym meczu uwazani jako Ci, ktorzy fartem sie dostali czy cos, wiec nie placzcie juz na forum tylko udowodnijcie swoją wyrzszosc na trainie. Pa.

Offline

 

#7 2009-09-28 15:42:05

kazanek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 11
Punktów :   -3 

Re: Low.Excellence - Virtual Battle

To będziesz musiał to uznać, bo nie zamierzamy grać w lidze gdzie brak przejrzystego regulaminu i gracze potrafią obrażać innych gdy nie dają sobie rady.


the end

Offline

 

#8 2009-09-28 15:56:00

Robert

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-26
Posty: 13
Punktów :   

Re: Low.Excellence - Virtual Battle

kazanek napisał:

To będziesz musiał to uznać, bo nie zamierzamy grać w lidze gdzie brak przejrzystego regulaminu i gracze potrafią obrażać innych gdy nie dają sobie rady.


the end

Tylko Nieee TO !!! Najbardziej przestrzegajaca i najsprawiedzliwsza druzyna turnieju odeszła !!! Jak ja to przezyje. Zegnajcie pa.

Płacz : ON

Offline

 

#9 2009-09-28 17:17:56

batonik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-25
Posty: 4
Punktów :   -1 

Re: Low.Excellence - Virtual Battle

Ale Ebi adminie nie odpowiedziałeś mi na pytanie dlaczego usunąłeś moje 1 posta ?

Po drugie ostatnia wypowiedź Roberta sama mówi za siebie jacy to oni nie są ;]

Prośba na poprawienie przyszłego razu do admina: zainteresuj się coś ligą a nie odpowiadasz co 2 dzień w przypadku tej sytuacji. Czy gdzieś w regulaminie jest coś wspomniane o tym że mapa klanowa nie może być w dogrywce !!!! Nie ma !!!! więc tego tematu tutaj nie powinno być powinniśmy rozegrać de_tuscana ale od razu drużyna przeciwna nie mogła się pogodzić z faktem że dostaną w dupę ( tak jak na 2 mapie ) no i dlatego to wszystko powstało. Zapewne mój post zostanie usunięty ale taka jest prawda ;]

Żegnam :]

Aha Robert "MUZK" ON :]

Offline

 

#10 2009-09-28 18:55:15

Robert

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-26
Posty: 13
Punktów :   

Re: Low.Excellence - Virtual Battle

Normalnie nie wytrzymam, admin usunął posty wszystkich, moje wypociny także ale o co ty płaczesz ? A moja wypowiedz co Ci pokazała  ? Napisałem wcześniej że chcemy z Wami grać tego Traina, zey nie poszło nam tak łatwo, a że wy już płaczecie że musicie grać tą 3 mape, to już nie mój problem. My tylko zgłosiliśmy błąd adminowi na temat 3 rozgrywanej mapy, gdyby mapą ta była infenro tez byście zgłosili sprzeciw. Wiec nie udramatyczniaj tej Waszej sytuacji już bardziej tylko zagrajcie z nami tą 3 mape i juz. Jeśli Wam az tak train nie odpowiada mozemy inna zagrac. Bo moze teraz ubzduraliscie sobie ze my adminowi powiedzilismy zeby traina grac.
Jeśli juz nie chcecie uczestniczyc w lidze - Nie pisz tu więcej, proste, jeśli masz chęć zagrania dogrywkowej mapy - to gramy. Zostawmy już ten wątek.

Over'n out.
bb

Offline

 

#11 2009-09-28 20:39:40

Ebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-22
Posty: 82
Punktów :   

Re: Low.Excellence - Virtual Battle

Data: 29.08.09r.

Godzina 20.30

Mapa : de_train , MR 12.

Server ip: 193.33.177.19:27121

Pw: Podam osobiscie na gg.

Osobiście dopilnuje aby obie druzyny wstawiły sie na mecz.
Koniec Dyskusji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl